SĀKUMS | KONTAKTI | LAPAS KARTE
AVE MARIS STELLA
š.g. 16. februārī Piltenes ev.lut. draudzes padomes vēlēšanas!
12. oktobrī Jauniešu koris "Balsis" Piltenes ev. lut. baznīcā
Mūžības svētdienas dievkalpojums Spāres baznīcā
Latvijas simtgadei veltīts dievkalpojums Spāres baznīcā
Spāres evaņģēliski luteriskajai baznīcai 360
Jaunumi
Aicinām pieteikties: JAUNUMIEM, informācijas saņemšanai Jūsu e-pastā, par notikumiem draudzēs...!
Par mumsJAUNUMIDraudzesSvētdarbībasBibliotēkaSvētrunasMediji 
Informācija
|
Iecirkņa karte
|
LELB satversme
|
LELB misija
|
Ziedojumiem

Liepājas bīskapa Pāvila Brūvera sveiciens draudzēm 2012. gada Vasarsvētkos

   Mīļie brāļi un māsas, mīļie mācītāji, evaņģēlisti, lektori, visi mūsu draudžu darbinieki, visi, kas mīlat To Kungu!  No sirds sveicu jūs visus Vasarsvētkos – dienā, kad ar pateicību svinam šo Jēzus vārdu, šī Viņa apsolījuma piepildīšanos! Lai mūsu sirdis no jauna pildās ar pateicību Dievam Tēvam un Dēlam, ka mēs neesam atstāti bāreņi, un Svētais Gars pie mums nācis, lai ikdienas būtu pie mums, lai mūs aizstāvētu, lai mūs mācītu un vadītu pa Patiesības ceļu!
   Es paturu jūs visus - visu mūsu diecēzi savās aizlūgšanās, lai Dieva Svētais Gars šajos Vasarsvētkos no jauna pieskaras mūsu sirdīm, atver tās Dieva Vārdam, un lai mūsu sirdīs no jauna tiktu uzpūstas Svētā Gara liesmas tā, ka kļūtu redzamas Svētā Gara dāvanas, kas dotas kalpošanai draudzēm par svētību! Kā apustulis Pāvils 1. vēstulē korintiešiem raksta: „Ir dažādas dāvanas, bet viens pats Gars; ir dažādas kalpošanas, bet viens pats Kungs; ir dažādi spēki, bet viens pats Dievs, kas dod visas spējas visiem, bet ikvienam ir dota Gara izpausme, lai nestu svētību.” (1. kor. 12:4-7)
   Ļausim, lai Svētais Gars izpaužas mūsu dzīvēs kā gribēdams un iededz mūsu sirdīs karstu vēlēšanos kalpot, vai tas būtu ar laipnu vārdu, ar viesmīlību, vai ar rūpēm par citu ļaužu labklājību, vai ar mierinājumu bēdās, vai ar bērnu un jauniešu pamudināšanu sekot Kristum, vai ar dievnama un savas apkārtnes uzpošanu, vai ar ziedojumu draudzei, vai jebkuru citu labu darbu Dieva valstības uzcelšanas labā. Paliksim uzticīgi katrs savam aicinājumam, vai tas būtu liels vai mazs, un visi kopā nesīsim labu liecību tam, ka mēs patiesi esam Kristus miesa, kurā Svētais Gars mājo un tajā izpaužas visā savā krāšņumā, daudzveidībā un mīlestībā, nesot svētīgus augļus draudzē, visā Baznīcā un tautā!
   Vienosimies šodien visās mūsu draudzēs kopīgā lūgšanā ar Mārtiņa Lutera dziesmas vārdiem: „Mēs lūdzam, mūsos uzpūti, Kungs, mīlestības uguni un deldē mūsu nespēku ar Svētā Gara dāvanu.” ( Dziesma Nr. 134)
   Jēzus Kristus žēlastība un Dieva mīlestība un Svētā Gara sadraudzība lai ir ar jums visiem!


+Pāvils Brūvers
Liepājas bīskaps

 
« atgriezties

Dienišķā maize

Neatstās Kungs Savu tautu un Savu mantojumu nepametīs.
Ps 94:14

Bet mēs piederam Debesīm, no kurienes mēs ar pacietību gaidām glābēju Kungu Jēzu Kristu.
Flp 3:20

1Ķēn 18:1–19 Flp 2:12–30 Mt 2:13–23

Kalendārs

Pieteikties jaunumiem

Vārds:
E-pasts:
  Pieteikties
© 2014»