SĀKUMS | KONTAKTI | LAPAS KARTE
AVE MARIS STELLA
š.g. 16. februārī Piltenes ev.lut. draudzes padomes vēlēšanas!
12. oktobrī Jauniešu koris "Balsis" Piltenes ev. lut. baznīcā
Mūžības svētdienas dievkalpojums Spāres baznīcā
Latvijas simtgadei veltīts dievkalpojums Spāres baznīcā
Spāres evaņģēliski luteriskajai baznīcai 360
Jaunumi
Aicinām pieteikties: JAUNUMIEM, informācijas saņemšanai Jūsu e-pastā, par notikumiem draudzēs...!
Par mumsJAUNUMIDraudzesSvētdarbībasBibliotēkaSvētrunasMediji 
Ventspils evaņģēliski luteriskā draudze

Baroka mūzikas koncerts Ventspils baznīcā

   2013. gada 20. janvārī plkst. 18.00 Ventspils Nikolaja evaņģēliski luteriskajā baznīcā notiks Baroka mūzikas koncerts, kurā uzstāsies saksofoniste Daiga Solovjova, dziedātājs Rihards Millers, ērģelniece Maija Solovjova un Barona Ielas Saksofonu Kvartets.
   Mūziķus vieno Ventspils Mūzikas vidusskola: D. Solovjova un R. Millers ir šīs skolas 2009. gada absolventi, šobrīd J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas 4. kursa studenti, un viņi paralēli studijām māca audzēkņus savā specialitātē Latvijas mūzikas vidusskolās: Daiga – Jūrmalā, Rihards – Ventspilī. M. Solovjova jau vairākus gadus ir mūzikas teorētisko priekšmetu skolotāja un koncertmeistare Ventspils Mūzikas vidusskolā.
   Barona Ielas Saksofonu Kvartets radies 2012. gada rudenī, un tā sastāvā ir Ventspils Mūzikas vidusskolas 2012. gada absolvents Roberts Martinovskis (tenora saksofons), domubiedri Santa Bukovska (soprāna saksofons), Kristaps Golovackis (alta saksofons) un Daiga Solovjova (baritona saksofons). R.Martinovskis 2012. gadā uzsācis džeza saksofona spēles studijas J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā un šobrīd spēlē City Jazz Youth Band. Paralēli mūziķa gaitām, viņš aizraujas ar basketbolu un spēlē Mārupes novada basketbola līgā. S. Bukovska nāk no Balvu puses, mācījusies Baltinavas mūzikas skolā un J. Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā,  2011. gadā uzsākusi studijas J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Paralēli aktīvai koncertdarbībai, Santa māca jaunos saksofonistus Rīgas Doma kora skolā. K. Golovackis saksofona spēli apguvis P. Barisona Aizkraukles mūzikas skolā, J. Mediņa Mūzikas vidusskolā, Milānas konservatorijā un J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Šobrīd Kristaps ir saksofona spēles skolotājs Bolderājas Mūzikas un mākslas skolā.
   Koncertā skanēs ievērojamu baroka komponistu J. S. Baha, G. F. Hendeļa un J. Pahelbela mūzika. Skaņdarbs, kas ir koncerta ierosmes pamatā, – izsmalcinātā un filosofiskā J. S. Baha Sonāte sol minorā BWV 1030b. Tā komponēta obojai un klavesīnam, bet koncertā skanēs D. Solovjovas un M. Solovjovas pārlikumā saksofonam un ērģelēm. Dzirdēsim arī J. S. Baha 3. Brandenburgas koncertu, ārijas no G. F. Hendeļa oratorijām un J. S. Baha Mateja pasijas, kā arī populāro J. Pahelbela Kanonu pārlikumā saksofonu kvartetam un ērģelēm.

   Ieeja par ziedojumiem.

 
« atgriezties
koncerts.jpg
    

Dienišķā maize

Vai! tiem, kas par kukuli attaisno ļaundari un taisnajiem atņem taisnību! Jes 5:22a, 23

Domājiet par visu, kas patiess, godājams, taisns un šķīsts, kas ir pievilcīgs un
apbrīnojams – kas saistīts ar tikumu un ir slavējams. Flp 4:8

Jes 6:1–13;
2Tes 1:1–12;
Jņ 7:53–8:11

Kalendārs

Pieteikties jaunumiem

Vārds:
E-pasts:
  Pieteikties
© 2014»