SĀKUMS | KONTAKTI | LAPAS KARTE
AVE MARIS STELLA
š.g. 16. februārī Piltenes ev.lut. draudzes padomes vēlēšanas!
12. oktobrī Jauniešu koris "Balsis" Piltenes ev. lut. baznīcā
Mūžības svētdienas dievkalpojums Spāres baznīcā
Latvijas simtgadei veltīts dievkalpojums Spāres baznīcā
Spāres evaņģēliski luteriskajai baznīcai 360
Jaunumi
Aicinām pieteikties: JAUNUMIEM, informācijas saņemšanai Jūsu e-pastā, par notikumiem draudzēs...!
Par mumsJAUNUMIDraudzesSvētdarbībasBibliotēkaSvētrunasMediji 
Ventspils evaņģēliski luteriskā draudze

Svētceļojums uz Taizē.

Labdien!
Svētceļojums uz Taize, viena nedēļa, manī radīja vairāk pārdomu nekā visā manā dzīvē kopumā. Šoreiz pat nedomājot par labo un ļauno, bet vairāk kā atvērt acis un paskatīties apkārt. Nekad nebūtu domājis, ka vairāki jaunieši vienuviet, spēj dot tik daudz pozitīva, dot cerību, ticību uz Dievu, mērķi, pamācību, draudzību un, protams, mīlestību. Ir grūti dzīvot šodienā, grūti būt sirsnīgam un laipnam, paļauties pilnīgā Dieva mīlestībā un sniegt to otram, jo tikai retais atbild ar to pašu, bet šeit, Taize, es atvēru savas acis un ieraudzīju, ka es neesmu viens, uz pasaules ir tik daudz jauniešu, kas spēj domāt pozitīvi, viņi iet, sludina un slavē, pielūdz Dievu kopā, tie palīdz, ja esi grūtībās, Tevi pieceļ, ja esi paklupis, un dot padomu un jaunu iedvesmu, ja Tevi māc šaubas. Tā ir kā mizlīga motivācija celties, iet un darīt. Galvenais, darīt labu, negaidot neko ko saņemsi pretī, jo Tu zini, tādi kā Tu ir daudz, un šo spēku Tev sniedz kaut vai viena nedēļa esot ar viņiem, slavējot to Kungu.''
Šādas ir kāda jaunieša pārdomas atbraucot atpakaļ mājās un stāstot par notikušo Taize.
Latvija ir maza valsts, it sevišķi uz visas pasaules fona, bet katrs jaunietis ir kā ceļš, kas meklē pareizo virzienu. Organizējot svētceļojumu uz Taize klosteri, mūsu motivācija ir viņu vēršana uz Dievu, viņu prieks, kad tie saprot, ka šajā ceļā viņi nav vieni, viņu ticība, pārdomas un skats uz pasauli pēc brauciena. Daļa meklē kā nostiprināt savu ticību, pārvarēt šaubas, citi nāk iepazīt Kristu, kāds vēlas būt sadraudzībā un smelt iedvesmu tālākai sludināšanai, un mūsu mērķis ir rast atbildes uz to ko viņi meklē, piepildīt viņu dvēseles ar mīlestību, atbildēt uz jautājumiem, sniegt prieku, vai vienkārši būt līdzās.
Mēs ļoti labi zinām, ka ne katrs jaunietis ir spējīgs sevi atbalstīt finansiāli, it sevišķi šajā laikā, kad studiju maksas pieaug, bet darba vietu skaists samazinās.
Uzklausot viņus, mēs vēlamies uzrunāt Jūs, māsas un brāļus Kristū. Domājot par saviem draudzes locekļiem un to atvasēm, varbūt tieši Jums ir iespēja dāvināt tuvam jaunietiem iespēju mainīt skatu uz dzīvi, piedzīvot citādu ceļojumu, ceļojumu ar to Kungu, dot iespēju tikt uzklausītam un saprastam, vai spēcīgākam iet tālāk. Dot motivāciju celties, iet un slavēt, būt tam vienam, kas atbraucot atpakaļ arī spētu mainīt pasauli sev apkārt.
Tieši tādēļ mēs aicinām vēstīt jauniešiem par šo ceļojumu un iespēju robežās ziedot, ziedot dāvanu kādam jaunietim- svētceļojumu. Atbalstot to pilnīgi vai daļēji. Informācija par braucienu ir pielikumā.
Lai iedrošinātu viņus, lai tie zinātu, ka pasulē viņi nav vieni, Kristū ir spēks, ir prieks, un uzvaru var gūt ne jau ar varu un naidu, bet caur Dievu ar cieņu, sapratni un mīlestību.
P.S. Ja ir iespēja izlieciet savā draudzē - pielikumā pievienoto plakātu pie Jūsu informācijas vietas baznīcā vai draudzes namā.
« atgriezties

Dienišķā maize

Kungs, tiešām, tavas liecības ir mana līksme un manas padomdevējas!
Ps 119:24

Jēzus saka: Nedomājiet, ka es esmu nācis atmest bauslību vai praviešus, es neesmu
nācis tos atmest, bet piepildīt.
Mt 5:17

Joz 2:15–24
Rm 11:13–24
Mt 25:14–30

Kalendārs

Pieteikties jaunumiem

Vārds:
E-pasts:
  Pieteikties
© 2014»